Ikona portletu Dokumenty ROP NUTS II Střední Morava ke stažení

Aktualizovaný Prováděcí dokument ROP Střední Morava, verze 1.2 (červen 2012)

Prováděcí dokument ROP Střední Morava navazuje na Programový dokument ROP Střední Morava a obsahuje podrobné informace o realizaci programu, zejména pak o aktivitách v rámci jednotlivých oblastí či podoblastí podpory.

Konzultační den k ROP 2.4 Podpora podnikání - rady a tipy pro váš Koncept (Přerov - Hotel JANA, 20. 10. 2010)

Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava připravil pro žadatele a všechny zájemce konzultační den pro připravované Koncepty v rámci vyhlášené podoblasti podpory 2.4 Podpora podnikání. Konzultační den se konal dne 20. října 2010 v hotelu Jana v Přerově.

Prezentace ze semináře k podoblasti podpory 2.4 Podpora podnikání

Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava připravil pro zájemce o dotaci z podoblasti podpory 2.4 Podpora podnikání v rámci Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava tři semináře: 1. září 2010 ve Zlíně, 2. září 2010 v Olomouci a 3. září 2010 v Jeseníku.

Výzva č. 21/2010 2.4 Podpora podnikání v rámci Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, dokumentace k výzvě

Podnikatelé z Olomouckého a Zlínského kraje mají nyní novou příležitost za evropské peníze efektivně využít a přeměnit stávající nevyužívané a chátrající plochy, tzv. "brownfields", a realizovat zde svůj podnikatelský záměr. Umožňuje to Výborem Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava vyhlášená výzva k předkládání Konceptů v prioritní ose 2 Integrovaný rozvoj a obnova regionu, oblast podpory 2.4 Podpora podnikání.

Legislativa ROP Střední Morava

Regionální operační program regionu soudržnosti Střední Morava je realizován v souladu s prioritami Evropské komise, které navazují na stávající legislativní rámec Evropské unie.

Programový dokument ROP Střední Morava

Regionální operační program regionu soudržnosti Střední Morava (ve zkratce ROP Střední Morava, nebo jen programový dokument)je základním stavebním dokumentem programu, určuje jeho priority a mantinely pro programovací období 2007 až 2013.
Je zobrazeno 11 - 16 položek z celkového počtu 16.
Položek na stránku 10
  2