Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

Zpět na celou stránku
« Zpět

Jednodenní školení: „Studie proveditelnosti a analýza nákladů a přínosů“ (Zlín, 11. 10. 2010)

Dne 11. října 2010 proběhlo v prostorách Krajského úřadu Zlínského kraje celodenní školení na téma: "Studie proveditelnosti a analýza nákladů a přínosů", které bylo realizováno v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013 spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava. Školení bylo pro zájemce bezplatné.

Školení Studie proveditelnosti, CBA a finanční a ekonomické analýzy projektů se celkem se účastnilo 15 osob. Dodavatelem byla společnost 4Euro Partners s.r.o.
Účastníci školení byli uvedeni do problematiky finanční analýzy projektů (finanční toky, typy nákladů, základní kalkulace bodu zvratu, cash flow) a výpočtu kriterálních ukazatelů (časová hodnota peněz, kriteriální ukazatele a jejich výpočet). V neposlední řadě byly řešeny i praktické příklady a práce v aplikaci FEA u projektů financovaných z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudžnosti Střední Morava.  
Z důvodu, že bylo školení realizováno jako jedna z aktivit projektu financovaného z ROP Střední Morava, byl pro všechny účastníky ZDARMA.

Školení CBA_1 (Zlín Školení CBA_2 (Zlín

Školení CBA_3 (Zlín Školení CBA_4 (Zlín

Školení CBA_5 (Zlín


Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.