Ikona portletu II. etapa: Vzdělávací aktivity

Zpět na celou stránku

Seminář pro představitele obcí Zlínského kraje (Zlín, 15. 8. 2011)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje uspořádal dne 15. srpna 2011 odborný seminář pro představitele obcí Zlínského kraje s cílem seznámit představitele obcí s aktuálními tématy, vysvětlit a objasnit informace z oblasti komplexních pozemkových úprav, územních plánů, efektivního hospodaření v obcích aj. Vzhledem k tomu, že byl seminář realizován v rámci projektu „Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 – 2013 II.etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, byla účast na tomto semináři bezplatná.

Odborného semináře, který se konal dne 15. srpna 2011 v prostorách Krajského úřadu Zlínského kraje, se účastnila téměř stovka zájemců, a to především z řad starostek a starostů měst a obcí Zlínského kraje, pro které byl seminář primárně určen.

Program semináře byl koncipován tak, aby účastníci semináře získali aktuální informace týkající se komplexních pozemkových úprav, územního plánování, efektivního hospodaření v obcích, dále také v neposlední řadě informace z oblasti dotací aj.
Na základě dotazníků, kde se mohli účastníci vyjádřit, která témata považují za nejvíce prospěšná pro svou práci, bude na podzim letošního ročníku uskutečněn další seminář s potřebným zaměřením.


Venkov_Seminář pro představitele obcí_1 (Zlín Venkov_Seminář pro představitele obcí_2 (Zlín
Venkov_Seminář pro představitele obcí_3 (Zlín Venkov_Seminář pro představitele obcí_4 (Zlín
 
Seminář byl realizován v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013", který je spolufinancován z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.
 
                                             Loga ROP SM                                     Logo Zlínského kraje                                                         

Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.