Ikona portletu Agregátor obsahu

Zpět na celou stránku
« Zpět

Jednodenní školení "Veřejná podpora se zaměřením na konkrétní příklady z praxe" (Zlín, Hotel Baltaci Atrium***** - salonek Beta, 22. 5. 2014)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje připravil pro zástupce obcí a příspěvkových organizací Zlínského kraje jednodenní školení na téma "Veřejná podpora se zaměřením na konkrétní příklady z praxe", které se uskutečnilo dne 22. května 2014 v salonku Beta v hotelu Blataci Atrium***** ve Zlíně. Účast na školení byla bezplatná, školení bylo realizováno v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Školení se účastnilo celkem 37 posluchačů z řad zástupců obcí a příspěvkových organizací Zlínského kraje (projektoví manažeři investičních i neinvestičních projektů) a dalších zainteresovaných subjektů.

Značným přínosem školení lze spatřovat v propojení teoretického výkladu s uvedením konkrétních příkladů z praxe vč. konzultace s účastníky školení.

Jednodenní školení "Veřejná podpora se zaměřením na konkrétní příklady z praxe" (Zlín     Jednodenní školení "Veřejná podpora se zaměřením na konkrétní příklady z praxe" (Zlín

Jednodenní školení "Veřejná podpora se zaměřením na konkrétní příklady z praxe" (Zlín     Jednodenní školení "Veřejná podpora se zaměřením na konkrétní příklady z praxe" (Zlín

Loga ROP SM Logo Zlínského kraje

Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.