Ikona portletu Propagační aktivity projektu

Propagační aktivity jsou průběžně realizovány po celou dobu realizace projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2015 - IV. etapa".

Jsou zde zahrnuty aktivity související s vydáváním tiskových zpráv, článků a inzerce ve vazbě na vzdělávací a ostatní aktivity projektu a aktivit spojených s webovou aplikací poskytovatele dotace, propagace projektu na webových stránkách Zlínského kraje, na webových stránkách poskytovatele dotace, dále pak na stránkách projektu absorpční kapacity a na portálu Inovačního podnikání ve vazbě na pilotní aktivity včetně propagaceproblematiky brownfields ve Zlínském kraji v kontextu zajištění udržitelnosti implementace zpracované "Strategie využití brownfields ve Zlínském kraji" prostřednictvím distribuce zpracovaných propagačních materiálů
 
Bližší informace a zveřejněné články o aktivitách realizovaných v rámci projektu, tiskové zprávy a ukázky inzerce ve vybraných periodikách naleznete v sekci "Z tisku".

 

Loga ROP SM     Logo Zlínského kraje

Ikona portletu Přehled zrealizované propagace

Putovní výstava fotografií projektů podpořených z ROP Střední Morava končí ve Zlíně

V Olomouckém a Zlínském kraji bylo od roku 2007 prostřednictvím ROP Střední Morava investováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj více než 18 miliard korun. Jaké projekty byly z těchto peněz podpořeny a jak přispěly k obměně regionu, prezentuje putovní výstava fotografií projektů. Ta od letošního června postupně navštívila 9 měst v jednotlivých okresech Střední Moravy a na své poslední zastávce je až do konce října k vidění v sídle Zlínského kraje.

Výroční konference ROP SM 30.9.2015

Přijďte na Výroční konferenci ROP Střední Morava "18,3 miliardy pro Olomoucký a Zlínský kraj", která se bude konat ve středu 30.9.2015 ve velkém sále Hotelu Jana v Přerově.

Vyberte NEJ projekt spolufinancovaný z ROP Střední Morava a vyhrajte zajímavé ceny

„Prostřednictvím hlasování o NEJ projekt chceme veřejnosti ukázat, co všechno bylo díky evropským dotacím zrealizováno a jak tyto investice ve výši 18 miliard korun přispěly k obměně regionu,“ uvedl ředitel Úřadu Regionální rady Ivan Matulík.

Putovní výstava fotografií projektů podpořených z ROP Střední Morava startuje

Vystavované fotografie ukazují jen zlomek projektů, kterých bylo z ROP Střední Morava podpořeno 1 200. Více než 900 projektů za 15 miliard korun již dnes a denně slouží svému účelu.

Den Evropy

Tradiční akci pro veřejnost, která je připomínkou tzv. Dne Evropy, připravil i letos Úřad Regionální rady Střední Morava ve spolupráci s příjemci dotace z ROP Střední Morava. Den Evropy připadá na 9. května a všechny státy Evropské unie si jím připomínají myšlenku mírové spolupráce, kterou v roce 1950 představil francouzský ministr zahraničních věcí Robert Schuman.

Dny evropského dědictví s projekty ROP Střední Morava - vědomostní soutěž pro veřejnost

Stejně jako v předchozích letech, i letos bude první polovina září patřit Dnům evropského dědictví. Od 6. do 14. září se veřejnosti otevřou dveře a brány nejrůznějších kulturních památek a staveb, které si jejich návštěvníci budou moci prohlédnout v netradiční atmosféře nebo třeba za zvýhodněných podmínek. Do oslav Dnů evropského dědictví se tradičně zapojují i místa v Olomouckém a Zlínském kraji, z nichž řada byla zrekonstruována a mnohdy i znovu zpřístupněna díky realizaci projektu finančně...

Velká letní soutěž s ROP Střední Morava „Vyfoť, napiš a vyhraj“ startuje

Úřad Regionální rady Střední Morava připravil pro veřejnost velkou letní soutěž. Tentokrát můžou příznivci soutěžení tvořit fotoreportáže z míst finančně podpořených z ROP Střední Morava. Soutěž nazvaná „Vyfoť, napiš a vyhraj“ probíhá od 7. července do 31. října na stránkách www.mujprojekt.eu a hraje se o zajímavé ceny.

Den Evropy láká k návštěvě 20 zajímavých míst v regionu

Tradiční akci pro veřejnost, která je připomínkou tzv. Dne Evropy, připravil i letos Úřad Regionální rady Střední Morava ve spolupráci s příjemci dotace z ROP Střední Morava. Den Evropy připadá na 9. května a všechny státy Evropské unie si jím připomínají myšlenku mírové spolupráce, kterou v roce 1950 představil francouzský ministr zahraničních věcí Robert Schuman.

Tisková zpráva (http://abskap.kr-zlinsky.cz): "CzechInvest oslavil jubileum, ocenění Investor dvacetiletí získala Škoda Auto"

Stejně jako v předchozím roce se Zlínský kraj podílel na nominaci podnikatelských nemovitostí a regenerovaných brownfieldů ve Zlínském kraji v rámci jubilejního ročníku soutěže „Investor roku a Podnikatelská nemovitost dvacetiletí“, kterou připravila Agentura CzechInvest ve spolupráci se sdružením pro zahraniční investice – AFI a Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Beseda k projektu 14|15 BAŤŮV INSTITUT přilákala řadu zájemců

Další z cyklu besed k projektu 14|15 BAŤŮV INSTITUT se uskutečnila v pondělí 8. 10. 2012 od 17 hodin v Expozici 21 ve druhé etáži budovy číslo 21 – legendárním Baťově mrakodrapu, sídle Zlínského kraje. Zúčastnilo se jí cca 70 návštěvníků, kteří do posledního místa zaplnili místa k sezení. Hlavními řečníky byli statutární náměstek hejtmana Zlínského kraje – šéf řídícího výboru projektu Libor Lukáš, autor architektonického řešení expozic ve 14. budově BAŤOVA INSTITUTU Petr...
Je zobrazeno 1 - 10 položek z celkového počtu 14.
Položek na stránku 10
  2