Ikona portletu Databáze brownfields ve Zlínském kraji

Zpět na celou stránku
« Zpět

Brownfields ve Zlínském kraji jsou zveřejněny na portálu investičních příležitostí Czech Property Market

Zlínský kraj využil k propagaci svých zmapovaných brownfields s velikostí nad půl hektaru další dostupný komunikační nástroj ve vztahu k potenciálním investorům i veřejnosti. Jedná se o portál investičních příležitostí Czech Property Market (www.eCPM.cz) společnosti Avízo a.s., který je na českém internetu zcela unikátním projektem.

Czech Property Market je specializovaný B2B portál, který vytváří virtuální místo pro setkávání předních developerů, obcí a špičkových specialistů ze všech stavebních a souvisejících oborů. Portál soustřeďuje na jednom místě co nejvíce informací o možnostech a podmínkách investování, včetně informací týkajících se nové výstavby (dokončené i připravované) a v neposlední řadě informací o nemovitostech, ať už brownfields či greenfields, vhodných pro investování, které jsou v majetku obcí nebo jiných subjektů.
Trvale aktualizovaná databáze investičních příležitostí umožňuje vlastníkům nabídnout nemovitosti v jejich majetku vhodné k investování
 
Hlavním záměrem Zlínského kraje v oblasti regenerace brownfields je především zvýšení povědomí o problematice regenerace brownfields, zapojení municipalit do otázky řešení regenerace brownfields, zvýšení zájmu investorů o znovuvyužití brownfields, vytvoření uceleného přehledu o investičních příležitostech.  
Na výše zmiňovaném portálu je zveřejněna kompletní databáze zmapovaných brownfields ve Zlínském kraji s velikostí nad půl hektaru. Jednotlivé lokality jsou nabízeny jako investiční příležitosti prostřednictvím zpracovaných katalogových listů, popř. projektových záměrů, vč. odkazu na mapu.
 
Propagace a marketing lokalit brownfields je v souladu s cíli nově zpracované Strategie využití brownfields ve Zlínském kraji zaměřena na revitalizaci těchto ploch či objektů po průmyslové, resp. zemědělské činnosti, zvýšení povědomí o problematice brownfields a zájmu potenciálních investorů o jejich opětovné využití.
 
Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.