Ikona portletu Agregátor obsahu

Zpět na celou stránku
« Zpět

Jednodenní školení " Veřejná podpora se zaměřením na konrétní příklady z praxe" (Zlín, 14|15 BAŤŮV INSTITUT - sál A, 27. 6. 2014)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje připravil pro zástupce příspěvkových organizací Zlínského kraje v oblasti kultury jednodenní školení na téma "Veřejná podpora se zaměřením na konkrétní příklady z praxe", které se uskutečnilo dne 27. června 2014 v přednáškovém sále A, 14|15 BAŤŮV INSTITUT ve Zlíně. Účast na školení byla bezplatná, školení bylo realizováno v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Školení se účastnilo celkem 23 posluchačů z řad zástupců příspěvkových organizací Zlínského kraje (projektoví manažeři investičních i neinvestičních projektů v oblasti kultury).
 
Účastníci školení byli seznámeni se základními legislativními východisky problematiky veřejné podpory vč. přehledu základních změn v kontextu aktuálně platné legislativy, přehledu hmotného a procesního práva v oblasti veřejné podpory. Velkým přínosem pro účastníky školení bylo zaměření výkladu na konkrétní příklady z praxe a možnost konzultace konkrétních problémů, se kterými se účastníci školení v průběhu své dosavadní praxe setkali.

 Jednodenní školení " Veřejná podpora se zaměřením na konrétní příklady z praxe" (Zlín Jednodenní školení " Veřejná podpora se zaměřením na konrétní příklady z praxe" (Zlín

Jednodenní školení " Veřejná podpora se zaměřením na konrétní příklady z praxe" (Zlín Jednodenní školení " Veřejná podpora se zaměřením na konrétní příklady z praxe" (Zlín

Loga ROP SM Logo Zlínského kraje

Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.