Ikona portletu Agregátor obsahu

Zpět na celou stránku
« Zpět

Jednodenní školení: "Zadávání veřejných zakázek a zakázek po 1. 1. 2014 se zaměřením na konkrétní příklady z praxe a nejčastější chyby" (Zlín, Hotel Baltaci Atrium***** - salonek Beta, 25. 6. 2014)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje uspořádal pro zástupce obcí a příspěvkových organizací Zlínského kraje jednodenní školení na téma "Veřejná Zadávání veřejných zakázek a zakázek po 1. 1. 2014 se zaměřením na konkrétní příklady z praxe a nejčastější chyby", které se uskutečnilo dne 25. června 2014 v salonku BETA v hotelu Baltaci Atrium***** ve Zlíně. Účast na školení byla bezplatná, školení bylo realizováno v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Školení se účastnilo celkem 35 posluchačů z řad zástupců obcí a příspěvkových organizací Zlínského kraje (projektoví manažeři investičních i neinvestičních projektů) a dalších zainteresovaných subjektů.

Jednodenní školení: VZ03 (Zlín Jednodenní školení: VZ03 (Zlín

Jednodenní školení: VZ03 (Zlín Jednodenní školení: VZ03 (Zlín

 

Loga ROP SM Logo Zlínského kraje

Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.