Ikona portletu Dokumenty ROP NUTS II Střední Morava ke stažení

Vyberte NEJ projekt spolufinancovaný z ROP Střední Morava a vyhrajte zajímavé ceny

„Prostřednictvím hlasování o NEJ projekt chceme veřejnosti ukázat, co všechno bylo díky evropským dotacím zrealizováno a jak tyto investice ve výši 18 miliard korun přispěly k obměně regionu,“ uvedl ředitel Úřadu Regionální rady Ivan Matulík.

Putovní výstava fotografií projektů podpořených z ROP Střední Morava startuje

Vystavované fotografie ukazují jen zlomek projektů, kterých bylo z ROP Střední Morava podpořeno 1 200. Více než 900 projektů za 15 miliard korun již dnes a denně slouží svému účelu.

Harmonogram výzev ROP Střední Morava na rok 2013 se rozrostl o další podoblasti podpory

Celkem o čtyři výzvy se rozrostl původně schválený harmonogram výzev z ROP Střední Morava na rok 2013. Výbor Regionální rady do harmonogramu výzev zapojil peníze z projektů, které odstoupily z administrace a přesunul je do oblastí, kde předpokládá aktivní zájem žadatelů.

Aktualizovaný harmonogram výzev Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava

Aktualizovaný harmonogram výzev z Regionálního operačního programu Střední Morava schválil Výbor Regionální rady na svém řádném jednání s pondělí 14.1.2013. Do konce roku 2013 Úřad Regionální rady schválí ještě projekty za přibližně 1,7 miliardy korun. Největšíbalík výzev čeká žadatele v březnu.

Soutěž ROP Střední Morava "Vyfoť a vyhraj zajímavé ceny s ROP Střední Morava"

Vyfoť a vyhraj je motto soutěže o zajímavé ceny, které lze vyhrát s Regionálním operačním programem Střední Morava v roce 2012. Jde o to vyfotit projekt financovaný z ROP v Olomouckém a Zlínském kraji a fotku nahrát na webovou stránku www.mujprojekt.eu. Fotografie projektů mohou být nahrávány od 1. července do 31. října letošního roku.

Výzva č. 33/2012 - 2.4 Podpora podnikání v rámci Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava

Dne 11. června 2012 vyhlásil Úřad regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava Výzvu č. 33 Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava k předkládání projektových žádostí v prioritní ose 2 Integrovaný rozvoj a obnova regionu, oblasti podpory 2.4 Podpora podnikání.

Aktualizovaný harmonogram výzev ROP Střední Morava na rok 2012

Harmonogram výzev na rok 2012 schválil dne 17. února 2012 na svém jednání Výbor Regionální rady. Nejbližší výzva z Regionálního operačního programu Střední Morava bude vyhlášena v březnu, poslední v září.

Výzva č. 29/2012 2.2.9 Integrovaný plán ve městech nad 5 000 obyvatel v rámci Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava

Dne 9. ledna 2012 vyhlásil Úřad regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava Výzvu č. 29 Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava k předkládání Konceptů v prioritní ose 2 Integrovaný rozvoj a obnova regionu, oblasti podpory 2.2 Rozvoj měst, podoblast podpory 2.2.9 Integrovaný plán pro města nad 5 000 obyvatel.

Aktualizovaný harmonogram výzev Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava do konce roku 2013

Dne 10. 6. 2011 byla na jednání Výboru Regionální rady předložena aktualizace harmonogramu výzev z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava. Upravený harmonogram výzev na období let 2011 až 2013 byl předložen ve vazbě na požadavky Zlínského a Olomouckého kraje. Výbor Regionální rady také reagoval na aktuální časový harmonogram aktualizace integrovaného plánu rozvoje území Olomouc, Jesenicko a Šumpersko a integrované plány rozvoje měst Zlín a Olomouc.
Je zobrazeno 1 - 10 položek z celkového počtu 16.
Položek na stránku 10
  2