Ikona portletu Fotogalerie z akcí realizovaných v rámci projektu

Informační seminář: "Inovační vouchery Zlínského kraje" (Zlín, Technologické inovační centrum, 9. 1. 2013)

Pro potenciální žadatele o inovační voucher připravil Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje, ve spolupráci s partnery dne 9. ledna 2013 informační seminář, na kterém byly prezentovány nabídky spolupráce pro firemní sektor ze strany 6 zapojených vysokých škol (Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Vysoké učení technické v Brně, Mendelova univerzita v Brně, Masarykova univerzita, Univerzita Palackého v Olomouci, Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava). Semináře se zúčastnilo celkem 62 osob z řad potenciálních žadatelů o inovační voucher (zástupci firem).Účast na semináři byla bezplatná. Seminář byl realizován v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 -2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnsoti Střední Morava.

Informační seminář: "Inovační vouchery Zlínského kraje" (Zlín

Logo webových stránek "Objevte nový směr"