Ikona portletu Archív zrealizovaných akcí

Jednodenní školení: "Zadávání veřejných zakázek a zakázek po 1. 1. 2014 se zaměřením na konkrétní příklady z praxe a nejčastější chyby" (Zlín, Hotel Baltaci Atrium***** - salonek Beta, 23. 6. 2014)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje uspořádal pro zástupce obcí a příspěvkových organizací Zlínského kraje jednodenní školení na téma "Veřejná Zadávání veřejných zakázek a zakázek po 1. 1. 2014 se zaměřením na konkrétní příklady z praxe a nejčastější chyby", které se uskutečnilo dne 23. června 2014 v salonku BETA v hotelu Baltaci Atrium***** ve Zlíně. Účast na školení byla bezplatná, školení bylo realizováno v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Školení e zúčastnilo celkem 29 posluchačů z řad zástupců obcí a příspěvkových organizací Zlínského kraje.

Jednodenní školení: VZ01 (Zlín Jednodenní školení: VZ01 (Zlín

Loga ROP SM Logo Zlínského kraje