Ikona portletu Dokumenty ROP NUTS II Střední Morava ke stažení

Prezentace ze semináře k podoblasti podpory 2.4 Podpora podnikání

Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava připravil pro zájemce o dotaci z podoblasti podpory 2.4 Podpora podnikání v rámci Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava tři semináře: 1. září 2010 ve Zlíně, 2. září 2010 v Olomouci a 3. září 2010 v Jeseníku.

Seminář byl určen především pro podnikatele ze Zlínského a Olomouckého kraje. Jeho obsahem bylo vysvětlení postupů pro úspěšné zpracování žádosti - základní informace o výzvě k předkládání Konceptů, vč. podmínek pro oblast popdory 2.4 Podpora podnikání a pro předložení Konceptů, postup jejich zpracování, hodnocení Konceptů a další postup administrace Konceptů a vyhlašování specifických výzev na projekty naplňující schválený Koncept. Součástí semináře byla diskuse všech zúčastněných.