Ikona portletu Tiskové zprávy

Putovní výstava fotografií projektů podpořených z ROP Střední Morava startuje

Dotace z EU významně ovlivnily kvalitu života v obou krajích a v mnoha ohledech změnily i podobu středomoravského regionu. Jezdíme po nových, kvalitnějších a bezpečnějších silnicích, užíváme si komfortní cestování v ekologických autobusech a moderních vlacích, na kole se můžeme projet po nových cyklostezkách.

Naše děti chodí do pěkných a moderních škol, ke sportovním aktivitám a pohybu využíváme nová sportoviště a ve volném čase můžeme navštěvovat nově vybudované galerie, muzea a expozice. Obce a města opravila své návsi a náměstí a zrekonstruovány či zcela nově vybudovány byly i desítky zdravotních a sociálních zařízení. Vystavované panely s fotografiemi prezentují ty nejzajímavější projekty, které jsou členěny dle jednotlivých podpořených témat.

Putovní výstava fotografií projektů podpořených z ROP Střední Morava postupně objede 9 měst v Olomouckém a Zlínském kraji, a to Jeseník, Olomouc, Valašské Meziříčí, Kroměříž, Šternberk, Uherské Hradiště, Prostějov, Přerov a Zlín. Výstava vždy bude instalována na veřejně přístupném místě, na kterém se zdrží po dobu 2 týdnů. Pouze poslední zastávka putování – Zlín – bude hostit výstavu celý měsíc.

Informace o putovní výstavě a konkrétní místa, která výstava navštíví, jsou zveřejněna na www.mujprojekt.eu.

Kontakt:
Mgr. Michaela Linhartová
Tisková mluvčí Úřadu Regionální rady
Tel.: 739 002 410
E-mail: michaela.linhartova@rr-strednimorava.cz

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.