Ikona portletu Archív zrealizovaných akcí

Seminář "Setkání regionalistů: Posilování absorpční kapacity obcí Zlínského kraje" (Technologický park Progress v Holešově, 25. 4. 2013)

Dne 25. dubna 2013 se v prostorách Technologického parku Progress v rámci Strategické průmyslové zóny Holešov uskutečnil seminář s názvem "Setkání regionalistů: Posilování absorpční kapacity obcí Zlínského kraje". Tento seminář navazoval na předcházející setkání, která se uskutečnila v roce 2012, a byl součástí pravidelného setkávání zástupců měst Zlínského kraje s pracovníky Zlínského kraje. Seminář byl určen především projektovým manažerům, pracovníkům odborů strategického plánování a kohezní politiky. Účast na semináři byla bezplatná, seminář byl realizován v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Účastníky semináře v Holešově přivítali místostarostové města Mgr. Rudolf Seifert a Bc. Jaroslav Chmelař. Hlavním tématem semináře byla problematika přípravy na nové programové období kohezní politiky na období 2014 – 2020. Účastníci semináře byli také seznámeni s významem strategického plánování v obcích a jeho metodickou podporou, národní Strategií regionálního rozvoje ČR na období 2014 – 2020, koncepční činností Zlínského kraje, a také s projektem Strategické průmyslové zóny Holešov. Celkem se semináře zúčastnilo 19 posluchačů.

Seminář "Setkání regionalistů: Posilování absorpční kapacity obcí Zlínského kraje" (Technologický park Progress v Holešově       Seminář "Setkání regionalistů: Posilování absorpční kapacity obcí Zlínského kraje" (Technologický park Progress v Holešově

Loga ROP SM    Logo Zlínského kraje

Stránky: 1  2