Ikona portletu Fotogalerie z akcí realizovaných v rámci projektu

Seminář: "Strategické plánování a rozvoj obcí" (Zlín, budova č. 22 v rámci Baťova areálu, 17. 6. 2013)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje uspořádal dne 17. června 2013 v prostorách Zlínského kraje (Tř. T. Bati 22, Zlín, zasedací místnost 224)seminář pro zástupce obecních úřadů obcí Zlínského kraje a pro ostatní zájemce o problematiku strategického plánování v obcích a regionech. Semináře se zúčastnilo celkem 20 zástupců veřejného sektoru, zejména z řad obcí Zlínského kraje. Diskutována byla problematika strategického plánování a jeho významu pro obce možnosti podpory strategického plánování obcí ve Zlínském kraji a další otázky týkající se strategického plánování. Seminář byl realizován v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soduržnosti Střední Morava. Účast na tomto semináři byla bezplatná.

Seminář: "Strategické plánování a rozvoj obcí" (Zlín  Seminář: "Strategické plánování a rozvoj obcí" (Zlín