Ikona portletu Archív zrealizovaných akcí

Seminář: "Strategické plánování a rozvoj obcí" (Zlín, budova č. 22 v rámci Baťova areálu, 17. 6. 2013)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje uspořádal dne 17. června 2013 v prostorách Zlínského kraje (Tř. T. Bati 22, Zlín, zasedací místnost 224)seminář pro zástupce obecních úřadů obcí Zlínského kraje a pro ostatní zájemce o problematiku strategického plánování v obcích a regionech. Diskutována byla problematika strategického plánování a jeho významu pro obce možnosti podpory strategického plánování obcí ve Zlínském kraji a další otázky týkající se strategického plánování. Seminář byl realizován v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soduržnosti Střední Morava. Účast na tomto semináři byla bezplatná.

Semináře se celkem zúčastnilo 20 osob z řad zástupců veřejného sektoru, zejména obcí Zlínského kraje.

Seminář byl určen zejména pro zástupce veřejného sektoru se zaměřením na strategické plánování z pohledu absorpční kapacity území vč. podpory strategického plánování obcí s vazbou na možnosti podpory obcí ze strany Zlínského kraje.  Cílem semináře bylo zvýšit absorpční kapacitu regionu v oblasti strategického plánování.

 Seminář: "Strategické plánování a rozvoj obcí" (Zlín Seminář: "Strategické plánování a rozvoj obcí" (Zlín

 Seminář: "Strategické plánování a rozvoj obcí" (Zlín Seminář: "Strategické plánování a rozvoj obcí" (Zlín

Loga ROP SM Logo Zlínského kraje
Seminář byl realizován v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zllínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa", reg.č. CZ.1.12/4.2.00/32.01565 spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.