Ikona portletu Fotogalerie z akcí realizovaných v rámci projektu

Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 1. část" (Zlín, Interhotel Moskva, salonek č. 308, 25. 7. 2013)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje uspořádal dne 25. července 2013 v salonku č. 308 Interhotelu Moskva ve Zlíně jednodenní seminář na téma "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje". Semináře se zúčastnilo celkem 36 projektových manažerů z řad obcí Zlínského kraje a zaměstnanců Zlínského kraje. Seminář byl realizován v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soduržnosti Střední Morava. Účast na tomto semináři byla bezplatná.

Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 1. část" (Zlín Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 1. část" (Zlín