Ikona portletu Archív zrealizovaných akcí

Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 1. část" (Zlín, Interhotel Moskva, salonek č. 308, 25. 7. 2013)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje uspořádal dne 25. července 2013 v salonku č. 308 Interhotelu Moskva ve Zlíně jednodenní seminář na téma "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje", který byl určen pro obce Zlínského kraje a zájemce o problematiku strategického plánování v obcích a regionech. V rámci této první části semináře byla diskutována problematika strategického plánování, a to základní principy a pojmy strategického plánování, strategické dokumenty ve veřejné správě, proces strategického plánování, způsob sledování a vyhodnocování plnění koncepčních dokumentů, plánování na obecní úrovni. Seminář byl realizován v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soduržnosti Střední Morava. Účast na tomto semináři byla bezplatná.

Semináře se zúčastnilo celkem 36 projektových manažerů z řad obcí Zlínského kraje a zaměstnanců Zlínského kraje.

Druhá, navazující, část semináře se zaměřením na strategické plánování s ohledem na tvorbu komunitně vedených strategií místního rozvoje (specifika plánování a přístupy k tvorbě integrované strategie území, základní metody a metodické přístupy při tvorbě analytické i návrhové části, komunikace, vyjednávání..) se uskuteční 23. 10. 2013.

Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 1. část" (Zlín Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 1. část" (Zlín

Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 1. část" (Zlín Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 1. část" (Zlín

Seminář byl realizován v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa", registrační číslo projektu CZ.1.12/.4.2.00/32.01565 spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2 Zvyšování absorpční kapacity regionu.
 
 

Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.