Ikona portletu Fotogalerie z akcí realizovaných v rámci projektu

Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 2. část" (Zlín, Interhotel Moskva, salonek č. 308, 23. 10. 2013)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje uspořádal dne 23. října 2013 druhou část jednodenního semináře na téma "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje", který se uskutečnil pro obce Zlínského kraje a zájemce o problematiku strategického plánování v obcích a regionech v salonku č. 308 Interhotelu Moskva ve Zlíně. Tato druhá část semináře kontinuálně navazovala na první část semináře, která se uskutečnila 25. července 2013. Semináře se zúčastnilo 35 zájemců. Akce byla realizována v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soduržnosti Střední Morava. Účast na tomto semináři byla bezplatná.

Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 2. část" (Zlín  Seminář "Strategické plánování pro zástupce obcí Zlínského kraje - 2. část" (Zlín