Ikona portletu Archív zrealizovaných akcí

Školení: "Kohezní politika a její podoba v následujícím programovém období po roce 2014" (Zlín, 7. 9. 2012)

Dne 7. září 2012 uspořádal Zlínský kraj, Odbor strategického rozvoje kraje pro členy V7boru pro strategický rozvoj a investice Zastupitelstva ZK a vedoucí odborů strategického rozvoje kraje, řízení dotačních programů a investic jednodenní školení na téma: "Kohezní politika a její podoba v následujícím programovém období po roce 2014". Školení bylo realizováno v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III.etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava. Hlavním cílem školení bylo nastínit účastníkům budoucí podobu kohezní politiky po roce 2014 a postup přípravy budoucích operačních programů v ČR v souvislosti s přípravou regionu na nové programové období. Účast na školení byla bezplatná.

Školení se celkem zúčastnilo 13 členů Výboru pro strategický rozvoj a investice Zastupitelstva ZK a vedoucí odborů strategického rozvoje kraje, řízení dotačních programů a investic.
Ing. Petr Zahradník, lektor školení, nastínil účastníkům školení budoucí podobu kohezní politiky po roce 2014 a postup přípravy budoucích operačních programů v ČR vč. budoucí podoby rozdělení objemu finančních prostředků na Kohezní politiku s nastíněním nových finančních nástrojů v Kohezní politice po roce 2014.

Školení bylo realizováno v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa", registrační číslo projektu CZ.1.12/.4.2.00/32.01565 spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2 Zvyšování absorpční kapacity regionu.

Stránky: 1  2