Ikona portletu Archív zrealizovaných akcí

Školení: "Kohezní politika - příprava obcí na nové programové období" (Uherské Hradiště, 20. 11. 2012)

Zlínský kraj, Odbor strategického rozvoje kraje upořádal dne 20. listopadu 2012 jednodenní školení na téma: "Kohezní politika - příprava obcí na nové programové období", které bylo realizováno v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III.etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Školení navazovalo na červnové setkání ve Zlíně a bylo součástí pravidelného setkávání zástupců měst s pracovníky Zlínského kraje. Školení se zúčastnilo celkem 24 zejména z řad projektových manažerů, pracovníků odborů strategického/regionálního rozvoje městských úřadů a dalších zaměstnanců, kteří se setkávají s problematikou regionálního rozvoje a politiky soudržnosti. Cílem školení bylo seznámit všechny přítomné s aktuálním stavem příprav na nové programovací období vč. podpory strategického plánování obcí (projekt Elektronická metodická podpora tvorby rozvojových dokumentů obcí). Součástí školení byla možnost exkurze do areálu bývalých kasáren v UHerském Hradišti.
Účast na školení byla bezplatná.

Školení: "Kohezní politika - příprava obcí na nové programové období" (Uherské Hradiště Školení: "Kohezní politika - příprava obcí na nové programové období" (Uherské Hradiště

Školení bylo realizováno v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa", registrační číslo projektu CZ.1.12/.4.2.00/32.01565 spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2 Zvyšování absorpční kapacity regionu.

Stránky: 1  2