Ikona portletu Tiskové zprávy

Tisková zpráva (http://abskap.kr-zlinsky.cz): "CzechInvest oslavil jubileum, ocenění Investor dvacetiletí získala Škoda Auto"

Stejně jako v předchozím roce se Zlínský kraj podílel na nominaci podnikatelských nemovitostí a regenerovaných brownfieldů ve Zlínském kraji v rámci jubilejního ročníku soutěže „Investor roku a Podnikatelská nemovitost dvacetiletí", kterou připravila Agentura CzechInvest ve spolupráci se sdružením pro zahraniční investice – AFI a Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Ocenění v rámci jubilejního dvanáctého ročníku soutěže "Investor roku a Podnikatelská nemovitost dvacetiletí" získal Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr, který se v kategorii Podnikatelská nemovitost roku 2011 - High-tech nemovitost umístnil na třetím místě. Podnikatelský inkubátor Kunovice – Panský dvůr byl jediným zástupcem celého Zlínského kraje, kterému se podařilo probojovat mezi oceněné
  • Podnikatelském inkubátor Kunovice – Panský dvůr vznikl regenerací památkově chráněné nemovitosti a po kolaudaci v září 2011 zahájil svůj provoz se stoprocentní obsazenností. Působí zde 29 firem z oblasti informačních technologií, designu a architektury, ekonomiky, reklamy a propagace. Velmi úspěšná je spolupráce se středními školami v regionu.
Slavnostního večera se zúčastnila starostka města Kunovice Mgr. Ivana Majíčková a ředitelka PIK-PD, s.r.o Mgr. Jana Bánovská.