Ikona portletu Propagace brownfields ve Zlínském kraji

Brownfields ve Zlínském kraji byly prezentovány na veletrhu Urbis Invest v Brně (Brno, 13. - 17. září 2010)

Zlínský kraj se účastnil ve dnech 13. až 17. září 2010 mezinárodního veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech Urbis Invest 2010, který se konal letos souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně. Veletrh nabídl přehlídku vhodných ploch a objektů pro investory a rozvojových projektů pro podnikatele v jednotlivých regionech z ČR i z jiných států střední a východní Evropy. Na jednom místě se tak setkali zástupci krajů, obcí a státních organizací, čeští i zahraniční podnikatelé a potenciální investoři.

Zástupci Zlínského kraje a Strategické průmyslové zóny Holešov společně s partnery z Inovační infrastruktury Zlínského kraje (www.zk-inovace.cz) představili investorům a podnikatelům rozvojové příležitosti ve Zlínském kraji nabídkou podnikatelských nemovitostí a podpůrných služeb pro podnikání. Ústředním tématem prezentace Zlínského kraje na stánku o ploše 25 m2 byla Strategická průmyslová zóna Holešov a zmapované lokality starých nevyužívaných, popř. málo využívaných areálů, tzv. brownfields. Dále byly prezentovány aktivity Zlínského kraje, regionální sítě vědeckotechnických parků a podnikatelských inkubátorů (Inovační infrastruktura Zlínského kraje) a Kontaktního místa pro východní trhy v oblasti podpory inovací a podnikání.
 
Lokality brownfields ve Zlínském kraji byly na tomto veletrhu poprvé představeny veřejnosti, a to prostřednictvím vytvořených propagačních materiálů, které slouží především k aktivní propagaci zmapovaných a vyhodnocených lokalit tohoto typu s rozlohou nad půl hektaru. Propagace a marketing lokalit brownfields je v souladu s cíli nově zpracované Strategie využití brownfields ve Zlínském kraji zaměřena na revitalizaci těchto ploch či objektů po průmyslové, resp. zemědělské činnosti, zvýšení povědomí o problematice brownfields a zájmu potenciálních investorů o jejich opětovné využití.
 
Vytvořené propagační materiály budou využívány i na dalších veletrzích investičních příležitostí, seminářích, odborných konferencích a obdobných akcích.


 BF_Veletrh Urbis Invest_2 (Brno BF_Veletrh Urbis Invest_1 (Brno
BF_Veletrh Urbis Invest_3 (Brno BF_Veletrh Urbis Invest_4 (Brno
BF_Veletrh Urbis Invest_5 (Brno
Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.