Ikona portletu Semináře, workshopy k problematice brownfields ve Zlínském kraji

V této sekci naleznete základní informace o uskutečněných vzdělávacích akcích (semináře, workshopy, konference...) k problematice brownfields ve Zlínském kraji, které jsou určeny jak pro zástupce veřejného a odnikatelského sektoru, tak pro vlastníky brownfields, potenciální investory, zájemce o problematiku brownfields, odbornou veřejnost a další zainteresované subjekty.

V rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2012 - 2015 - III. etapa" nebyly doposud realizovány žádné vzdělávací akce k problematixce brownfields ve Zlínském kraji.
Stránky: 1  2  

Ikona portletu Zrealizované semináře, workshopy k problematice brownfields ve Zlínském kraji

Workshop "Aktuální možnosti financování regenerace brownfields ve Zlínském kraji" (Zlín, 8. 2. 2012)

Zlínský kraj uspořádal ve spolupráci s Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest pracovní workshop k aktuálním možnostem financování regenerace brownfields ve Zlínském kraji, který se uskutečnil dne 8. února 2012 v sídle Zlínského kraje. Akce se zúčastnilo celkem 28 zástupců z řad veřejného i podnikatelského sektoru. Workshop byl realizován v rámci projektu „Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 – 2013 II.etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Workshop "Aktuální možnosti financování regenerace brownfields ve ZK"_1 (Zlín Workshop "Aktuální možnosti financování regenerace brownfields ve ZK"_2 (Zlín Workshop "Aktuální možnosti financování regenerace brownfields ve ZK"_3 (Zlín

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.