Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - II. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které byly realizovány v rámci druhé etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

Brownfields ve Zlínském kraji byly představeny zahraničním investorům na veletrhu Real Vienna 2011 (Vídeň, 24. - 25. 5. 2011)

Zlínský kraj se účastnil ve dnech 24. až 25. května 2011 šestého ročníku veletrhu investičních příležitostí Real Vienna 2011, který se konal ve Vídni a byl určen především pro zástupce realitních investičních fondů, investiční instituce, architekty a projektanty, zástupce regionální samosprávy, obchodní komory a poskytovatele služeb v oblasti nemovitostí ze zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy. Veletrh představuje prezentaci investičních a komerčních projektů, které jsou nabízeny jak regionálními samosprávami, tak i nadnárodními developerskými společnostmi. Prezentace Zlínského kraje byla součástí společné expozice všech krajů České republiky. Zlínský kraj vystavoval na stánku společně s Olomouckým krajem. Ústředním tématem prezentace Zlínského kraje byla Strategická průmyslová zóna Holešov a zmapované lokality starých nevyužívaných, popř. málo využívaných areálů, tzv. brownfields.

BF_Veletrh Real Vienna 2011_1 (Vídeň BF_Veletrh Real Vienna 2011_2 (Vídeň

 BF_Veletrh Real Vienna 2011_3 (Vídeň BF_Veletrh Real Vienna 2011_4 (Vídeň

Propagační materiály k brownfields ve ZK - složka a katalogový list (náhled)  Propagační materiály k brownfields ve ZK - leták (náhled)

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.