Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - II. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které byly realizovány v rámci druhé etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

Brownfields ve Zlínském kraji byly prezentovány na veletrhu Urbis Invest (Brno, 13. - 17. září 2010)

Zlínský kraj se účastnil ve dnech 13. až 17. září 2010 mezinárodního veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech Urbis Invest 2010, který se konal letos souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně. Veletrh nabídl přehlídku vhodných ploch a objektů pro investory a rozvojových projektů pro podnikatele v jednotlivých regionech z ČR i z jiných států střední a východní Evropy. Na jednom místě se tak setkali zástupci krajů, obcí a státních organizací, čeští i zahraniční podnikatelé a potenciální investoři. Zástupci Zlínského kraje a Strategické průmyslové zóny Holešov společně s partnery z Inovační infrastruktury Zlínského kraje (www.zk-inovace.cz) představili investorům a podnikatelům rozvojové příležitosti ve Zlínském kraji nabídkou podnikatelských nemovitostí a podpůrných služeb pro podnikání.

Ústředním tématem prezentace Zlínského kraje na stánku o ploše 25 m2 byla Strategická průmyslová zóna Holešov a zmapované lokality starých nevyužívaných, popř. málo využívaných areálů, tzv. brownfields. Dále byly prezentovány aktivity Zlínského kraje, regionální sítě vědeckotechnických parků a podnikatelských inkubátorů (Inovační infrastruktura Zlínského kraje) a Kontaktního místa pro východní trhy v oblasti podpory inovací a podnikání.

BF_Veletrh Urbis Invest_1 (Brno BF_Veletrh Urbis Invest_2 (Brno BF_Veletrh Urbis Invest_3 (Brno BF_Veletrh Urbis Invest_4 (Brno BF_Veletrh Urbis Invest_5 (Brno
Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.