Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

V této sekci naleznete stručné informace o proběhlých akcích (kurzech, seminářích, školeních ...) realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013 II. etapa".

V rámci 2. etapy projektu byla již realizována následující školení (více na Kalendář akcí / archív akcí):

 

Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

Dvoudenní školení: "Veřejná podpora" (I. blok: Hotel Rusava, 28. - 29. 6. 2011)

Ve dnech 28. až 29. června 2011 uspořádal Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje první blok dvoudenního školení na téma: "Veřejná podpora", který byl realizován v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013" spolufinancovaného z prostředků Regionálního oepračního programu regionu soudržnosti Střední Morava. Hlavním cílem školení bylo komplexní pojetí problematiky veřejné podpory tak, aby účasntíci získali ucelený přehled o veřejné podpoře obecně, ale také ve vztahu k realizaci projektu ROP NUTS II SM. Účast na semináři byla pro zájemce BEZPLATNÁ!

Školení se zúčastnilo 31 osob z řad zaměstnanců Zlínského kraje. Téma veřejné podpory přednášel JUDr. Michael Kincl.

Hlavním cílem školení bylo komplexní pojetí problematiky veřejné podpory tak, aby účastníci získali ucelený přehled o veřejné podpoře ve vztahu k hmotnému i procesnímu právu. Účastníci školení byli obeznámeni s pojmem „veřejná podpora" vč. identifikace příjemců veřejné pdopory, se systémem  pravidel pro oblast podpory právy a povinnostmi příjemců a poskytovatelů veřejné podpory, včetně procesních aspektů veřejné podpory. Součástí školení byla ukázka praktických příkladů veřejné podpory.

Školení "Veřejná podpora"_1 (Rusava Školení "Veřejná podpora"_2 (Rusava Školení "Veřejná podpora"_3 (Rusava

Školení bylo realizováno v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013" spolufinancovaného z rpostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Loga ROP SM                                                                                   Logo Zlínského kraje


Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.