Ikona portletu II. etapa: Regionální inovační systémy

V návaznosti na naplňování pilotních aktivit Akčního plánu Regionální inovační strategie Zlínského kraje byla v rámci projektu absorpční kapacity realizována část těchto aktivit zaměřených převážně na podporu inovačního podnikání ve Zlínském kraji.

Jednalo se především o regionální inovační systémy (systémy tzv. "inovačních voucherů", poradenství v mezinárodních projektech v oblasti inovací, platforma inovačních konzultantů, pilotní aktivity pro partnerství v mezinárodních projektech..)

Aktuální informace o průběhu realizace této aktivity byly zveřejňovány na Inovačním portálu Zlínského kraje:

Logo Inovační portál Zlínského kraje

Ikona portletu II. etapa: Regionální inovační systémy

Projekt: "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - II. etapa" - Regionální inovační systémy

Logo Inovační portál Zlínského kraje