Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - II. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které byly realizovány v rámci druhé etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

Seminář: "Brownfields ve Zlínském kraji" (Zlín, 29. 9. 2011)

Na možnosti obnovy někdejších průmyslových, zemědělských či vojenských areálů, které již dosloužily svým dřívějším účelům, postupně začaly chátrat, a přesto se z nich mohou stát nová centra života, podnikání a vytváření nových pracovních míst, byl zaměřen seminář „Brownfields ve Zlínském kraji", který zorganizoval Zlínský kraj pod záštitou statutárního náměstka hejtmana Libora Lukáše.Jako kvalitní příklady revitalizace byly prezentovány zajímavé projekty, například záměr proměny Zemědělského družstva Rusava, vznik Centra informačních technologií a aplikované informatiky v průmyslovém komplexu ve Slavičíně, nově otevřený Podnikatelský inkubátor v Panském dvoře v Kunovicích nebo projektový záměr komplexní regenerace Filmových ateliérů ve Zlíně. Celkem se semináře zúčastnilo 40 zájemců z řad zástupců měst a obcí, vlastníků nevyužívaných výrobních areálů, odborné veřejnosti, zejména projektových manažerů.

Seminář: "Brownfields ve Zlínském kraji" (Zlín Seminář: "Brownfields ve Zlínském kraji" (Zlín Seminář: "Brownfields ve Zlínském kraji" (Zlín