Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

V této sekci naleznete stručné informace o proběhlých akcích (kurzech, seminářích, školeních ...) realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013 II. etapa".

V rámci 2. etapy projektu byla již realizována následující školení (více na Kalendář akcí / archív akcí):

Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

Seminář pro představitele obcí Zlínského kraje (Zlín, 15. 8. 2011)

Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje uspořádal dne 15. srpna 2011 odborný seminář pro představitele obcí Zlínského kraje s cílem seznámit představitele obcí s aktuálními tématy, vysvětlit a objasnit informace z oblasti komplexních pozemkových úprav, územních plánů, efektivního hospodaření v obcích aj. Vzhledem k tomu, že byl seminář realizován v rámci projektu „Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 – 2013 II.etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, byla účast na tomto semináři bezplatná.

Odborného semináře, který se konal dne 15. srpna 2011 v prostorách Krajského úřadu Zlínského kraje, se účastnila téměř stovka zájemců, a to především z řad starostek a starostů měst a obcí Zlínského kraje, pro které byl seminář primárně určen.

Program semináře byl koncipován tak, aby účastníci semináře získali aktuální informace týkající se komplexních pozemkových úprav, územního plánování, efektivního hospodaření v obcích, dále také v neposlední řadě informace z oblasti dotací aj.
Na základě dotazníků, kde se mohli účastníci vyjádřit, která témata považují za nejvíce prospěšná pro svou práci, bude na podzim letošního ročníku uskutečněn další seminář s potřebným zaměřením.

Venkov_Seminář pro představitele obcí_1 (Zlín Venkov_Seminář pro představitele obcí_2 (Zlín
Venkov_Seminář pro představitele obcí_3 (Zlín Venkov_Seminář pro představitele obcí_4 (Zlín

Seminář byl realizován v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013", který je spolufinancován z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Loga ROP SM                                     Logo Zlínského kraje

Stránky: 1  2