Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - II. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které byly realizovány v rámci druhé etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

Seminář pro představitele obcí Zlínského kraje (Zlín, 15. 8. 2011)

Dne 15. sprna 2011 se uskutečnil v prostorách Krajského úřadu Zlínského kraje odborný seminář, který byl určen primárně pro představitele obcí Zlínského kraje, jehož cílem bylo seznámit účastníky semináře s aktuálními tématy v oblasti pozemkových úprav, územních plánů, efektivního hospodaření v obcích aj. Odborného semináře se účastnila téměř stovka zájemců, a to především z řad starostek a starostů měst a obcí Zlínského kraje, pro které byl seminář primárně určen. Seminář byl realizován v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013", který je spolufinancován z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Venkov_Seminář pro představitele obcí_1 (Zlín Venkov_Seminář pro představitele obcí_2 (Zlín

Venkov_Seminář pro představitele obcí_3 (Zlín Venkov_Seminář pro představitele obcí_4 (Zlín

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.