Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

V této sekci naleznete stručné informace o proběhlých akcích (kurzech, seminářích, školeních ...) realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013 II. etapa".

V rámci 2. etapy projektu byla již realizována následující školení (více na Kalendář akcí / archív akcí):

Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

Školení: "Velká novela zákona o veřejných zakázkách" (Zlín, Interhotel Moskva, 22. 3. 2012)

Zlínský kraj, Odbor strategického rozvoje kraje uspořádal dne 22. března 2012 jednodenní školení na téma: "Velká novela zákona o veřejných zakázkách", které bylo realizováno v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013 II.etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava. Téma veřejných zakázek je klíčovou problematikou, se kterou se můžeme setkat nejen při realizaci projektů financovaných ze strukturálních fondů. Hlavním cílem semináře bylo zajistit informovanost účastníků v oblasti veřejných zakázek v návaznoati na velkou novelu zákona o veřejných zakázkách a zvýšit tak absorpční kapacitu Zlínského kraje. Účast na školení byla bezplatná.

Celkem se semináře účastnilo 41 osob, a to převážně z veřejného sektoru. Dodavatelem školení byl Institut pro veřejné zakázky a PPPs (1.VZPPP s.r.o.), lektorem byl doc. JUDr. Ing. Radek Jurčík, PhD.

Účastníci školení byli seznámeni se zadáváním veřejných zakázek v souladu s velkou novelou zákona o veřejných zakázkách účinnou od 1. 4. 2012, zejména se základními změnami v oblasti veřejných zakázek (změny v kvalifikaci, změny v zadávací dokumentaci atd...).
Školení: "Velká novela zákona o veřejných zakázkách"_1 (Zlín Školení: "Velká novela o veřejných zakázkách"_2 (Zlín Školení: "Velká novela zákona o veřejných zakázkách"_3 (Zlín

Z důvodu toho, že byl seminář realizován jako jedna z aktivit projektu financovaného z ROP Střední Morava, byl pro všechny účastníky ZDARMA.

Loga ROP SM         Logo Zlínského kraje

Stránky: 1  2