Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - II. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které byly realizovány v rámci druhé etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

Školení: "Velká novela zákona o veřejných zakázkách" (Zlín, Interhotel Moskva, 22. 3. 2012)

Zlínský kraj, Odbor strategického rozvoje kraje uspořádal dne22. března 2012 jednodenní školení na téma "Velká novela zákona o veřejných zakázkách". Akce se zúčastnilo celkem 41 zástupců z řad veřejného i podnikatelského sektoru.Školení bylo realizováno v rámci projektu „Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 – 2013 II.etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, tudíž účast na něm byla bezplatná.

Školení: "Velká novela zákona o veřejných zakázkách"_1 (Zlín Školení: "Velká novela o veřejných zakázkách"_2 (Zlín Školení: "Velká novela zákona o veřejných zakázkách"_3 (Zlín

Toto školení bylo realizováno v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 II. etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

                                                                  Loga ROP SM    Logo Zlínského kraje

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.