Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

V této sekci naleznete stručné informace o proběhlých akcích (kurzech, seminářích, školeních ...) realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013 II. etapa".

V rámci 2. etapy projektu byla již realizována následující školení (více na Kalendář akcí / archív akcí):

 

Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

Školení: "Velká novela zákona o veřejných zakázkách" (Zlín, Interhotel Moskva, 5. 4. 2012)

Zlínský kraj, Odbor strategického rozvoje kraje uspořádal dne 5. dubna 2012 jednodenní školení na téma: "Velká novela zákona o veřejných zakázkách", který je realizován v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013 II.etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava. Téma veřejných zakázek je klíčovou problematikou, se kterou se můžeme setkat nejen při realizaci projektů financovaných ze strukturálních fondů. Hlavním cílem semináře bylo zajistit informovanost účastníků v oblasti veřejných zakázek v návaznosti na velkou novelu zákona o veřejných zakázkách a zvýšit tak absorpční kapacitu Zlínského kraje. Účast na školení byla bezplatná.

Celkem se semináře účastnilo 30 osob, a to převážně z veřejného sektoru (města a obce Zlínského kraje). Dodavatelem školení byl Institut pro veřejné zakázky a PPPs (1.VZPPP s.r.o.), lektorem byl doc. JUDr. Ing. Radek Jurčík, PhD.

Účastníci školení byli seznámeni se zadáváním veřejných zakázek v souladu s velkou novelou zákona o veřejných zakázkách účinnou od 1. 4. 2012, zejména se základními změnami v oblasti veřejných zakázek (změny v kvalifikaci, změny v zadávací dokumentaci atd...).

Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.