Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

V této sekci naleznete stručné informace o proběhlých akcích (kurzech, seminářích, školeních ...) realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013 II. etapa".

V rámci 2. etapy projektu byla již realizována následující školení (více na Kalendář akcí / archív akcí):

 

Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

Školení: "Veřejná podpora" (II. blok: Zlín, Interhotel Moskva Zlín, 8. 9. 2011)

Dne 8. září 2011 uspořádal Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje druhý blok školení na téma: "Veřejná podpora", který byl realizován v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava. Hlavním cílem školení bylo komplexní pojetí problematiky veřejné podpory tak, aby účastníci získali ucelený přehled o veřejné podpoře obecně, ale také ve vztahu k realizaci projektu ROP NUTS II SM. Účast na semináři byla pro zájemce BEZPLATNÁ!

Téma veřejné pdopory přednášel JUDr. Michael Kincl. Školení se zúčastnilo 40 osob z řad veřejného sektoru.
Hlavním cílem školení bylo komplexní pojetí problematiky veřejné podpory tak, aby účastníci získali ucelený přehled o veřejné podpoře ve vztahu k hmotnému i procesnímu právu. Účastníci školení byli obeznámeni s pojmem „veřejná podpora" vč. identifikace příjemců veřejné pdopory, se systémem pravidel pro oblast podpory právy a povinnostmi příjemců a poskytovatelů veřejné podpory, včetně procesních aspektů veřejné podpory. Součástí školení byla ukázka praktických příkladů.

Školení "Veřejná podpora"_1 (Zlín Školení "Veřejná podpora"_2 (Zlín

Školení "Veřejná podpora"_3 (Zlín Školení "Veřejná podpora"_4 (Zlín

Školení bylo realizováno  v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

 

Loga ROP SM                                                                                                                                        Logo Zlínského kraje


Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.