Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - II. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které byly realizovány v rámci druhé etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

Školení: "Veřejná podpora" (Zlín, 8. 9. 2011)

Dne 8. září 2011 uspořádal Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje pro zástupce veřejné správy jednodenní školení na téma: "Veřejná podpora", který byl realizován v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava. Hlavním cílem školení bylo komplexní pojetí problematiky veřejné podpory tak, aby účastníci získali ucelený přehled o veřejné podpoře ve vztahu k hmotnému i procesnímu právu. Účast na semináři byla pro zájemce BEZPLATNÁ! Školení se zúčastnilo celkem 31 osob z řad zaměstnanců Zlínského kraje, lektorem byl JUDr. Michael Kincl.

Školení "Veřejná podpora"_1 (Zlín   Školení "Veřejná podpora"_2 (Zlín

Školení "Veřejná podpora"_3 (Zlín   Školení "Veřejná podpora"_4 (Zlín

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.