Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

V této sekci naleznete stručné informace o proběhlých akcích (kurzech, seminářích, školeních ...) realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013 II. etapa".

V rámci 2. etapy projektu byla již realizována následující školení (více na Kalendář akcí / archív akcí):

Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

Školení: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis" (Zlín, 3. 11. 2011)

Dne 3. listopadu 2011 uspořádal Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje jednodenní školení na téma: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis", který byl realizován v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava. Cílem školení bylo informování měst a obcí o povinnostech vyplývajících z pravidel pro veřejnou podporu a zvýšení povědomí o těchto pravidlech a případných rizicích, které vyplývají z jejich nedodržování. Účast na semináři byla pro zájemce BEZPLATNÁ!

Školení se celkem zúčastnilo 54 zájemců z řad zástupců měst a obcí ze Zlínského kraje, konkrétně se jednalo o osoby, které se danou problematikou věcně zabývají, a které tak mohou nabyté vědomosti aplikovat a zúročit v praxi.
Problematiku veřejné podpory, služeb obecného hospodářského zájmu, podpory de minimis a registru de minimis prezentovali zástupci Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Seminář: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis"_2 (Zlín Seminář: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis"_3 (Zlín

Seminář: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis"_4 (Zlín Seminář: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis"_6 (Zlín

Školení bylo realizováno v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Loga ROP SM                        Logo Zlínského kraje

Stránky: 1  2