Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - II. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které byly realizovány v rámci druhé etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

Školení: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis" (Zlín, 3. 11. 2011)

Dne 3. listopadu 2011 uspořádal Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje jednodenní školení na téma: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis", který byl realizován v rámci druhé etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava. Cílem školení bylo informování měst a obcí o povinnostech vyplývajících z pravidel pro veřejnou podporu a zvýšení povědomí o těchto pravidlech a případných rizicích, které vyplývají z jejich nedodržování. Účast na semináři byla pro zájemce BEZPLATNÁ!

Seminář: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis"_1 (Zlín Seminář: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis"_2 (Zlín

Seminář: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis"_3 (Zlín Seminář: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis"_4 (Zlín

Seminář: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis"_5 (Zlín Seminář: "Zvýšení povědomí měst a obcí o problematice veřejné podpory a fungování registru de minimis"_6 (Zlín

Školení se celkem zúčastnilo 54 zájemců z řad zástupců měst a obcí ze Zlínského kraje, konkrétně se jednalo o osoby, které se danou problematikou věcně zabývají, a které tak mohou nabyté vědomosti aplikovat a zúročit v praxi. Problematiku veřejné podpory, služeb obecného hospodářského zájmu, podpory de minimis a registru de minimis prezentovali zástupci Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.