Ikona portletu Tiskové zprávy

Tisková zpráva (http://gis.kr-zlinsky.cz, http://abskap.kr-zlinsky.cz, www.kr-zlinsky.cz): "Pozvánka na seminář Brownfields ve Zlínském kraji (Zlín, 29. 9. 2011)"

Zlínský kraj Vás srdečně zve na odborný seminář na téma „Brownfields ve Zlínském kraji", který je uspořádán pod záštitou statutárního náměstka hejtmana Zlínského kraje Libora Lukáše. Seminář se uskuteční dne 29. září 2011 v 9:00 hodin v sídle Zlínského kraje a je primárně zaměřen na přenos zkušeností při přípravě a realizaci projektů regenerace brownfields v kraji.

Termín konání: čtvrtek 29. září 2011 v 9:00 hodin
Místo konání:
sídlo Zlínského kraje (budova č. 21 v areálu Svitu)
16. etáž, zasedací místnost Zastupitelstva Zlínského kraje

Seminář je určen zejména pro zástupce měst a obcí Zlínského kraje, vlastníky brownfields ve Zlínském kraji a v neposlední řadě také pro odbornou veřejnost, zájemce o problematiku brownfields a další zainteresované subjekty (pozvánku na seminář vč. programu naleznete v níže přiložených souborech). Účast na semináři je bezplatná!
 
Počet účastníků semináře je kapacitně omezen, proto v případě Vašeho zájmu je přihlášení na seminář možné nejpozději do 22. září 2011 prostřednictvím:

Seminář realizován v rámci projektu „Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 – 2013 II.etapa" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Loga ROP SM                                                      Logo Zlínského kraje                         Logo Brownfields ve Zlínském kraji
Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.