Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

V této sekci naleznete stručné informace o proběhlých akcích (kurzech, seminářích, školeních ...) realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013 II. etapa".

V rámci 2. etapy projektu byla již realizována následující školení (více na Kalendář akcí / archív akcí):

 

Ikona portletu II. etapa: Archív akcí

Workshop: Financování výzkumných a inovačních projektů, mezinárodní spolupráce (Zlín, budova Podnikatelského inovačního centra, 10. 11. 2010)

Zlínský kraj ve spolupráci s Technologickým inovačním centrem s.r.o., Technologickým centrem AV ČR (TC AV ČR) a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR (MPO ČR) uspořádal dne 10. listopadu 2010 od 9:30 hodin v Podnikatelském inovačním centru (Vavrečkova 5262, Zlín 760 01) workshop se zaměřením na informace o možnostech financování výzkumných a inovačních projektů z fondů EU. Návštěvníci měli možnost získat informace o komunitárních programech 7. rámcového programu a rámcovém programu Konkurenceschopnost a inovace.

 
 
 
Na začátku workshopu promluvil o nástrojích podpory pro firmy z regionu zástupce Zlínského kraje, pracovníci Technologického centra Akademie věd ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu pak prezentovali účastníkům širokou škálu možností, jak získat kontakty pro spolupráci na mezinárodní úrovni a financovat své výzkumné a inovační projekty.

Akce se zúčastnilo 17 zástupců firem a institucí. Zmíněný workshop byl účastníky hodnocen pozitivně, přinesl nové informace o možnostech spolupráce pro podnikatele. V návaznosti na vyhlášení jednotlivých výzev mezinárodních programů  Technologické inovační centrum v budoucnosti plánuje organizaci podobné akce zaměřené na poskytnutí podrobnějších informací.

Účast na wokshopu byla pro zájemce bezplatná.
 Workshop: Financování výzkumných a inovačních projektů Workshop: Financování výzkumných a inovačních projektů

Stránky: 1  2  

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.