Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - II. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které byly realizovány v rámci druhé etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu II. etapa: Fotogalerie

Workshop: Financování výzkumných a inovačních projektů, Mezinárodní spolupráce (Zlín, budova Podnikatelského inovačního centra, 10. 11. 2010)

Zlínský kraj ve spolupráci s Technologickým inovačním centrem s.r.o., Technologickým centrem AV ČR (TC AV ČR) a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR (MPO ČR) uspořádal dne 10. listopadu 2010 workshop se zaměřením na informace o možnostech financování výzkumných a inovačních projektů z fondů EU. Návštěvníci měli možnost získat informace o komunitárních programech 7. rámcového programu a rámcovém programu Konkurenceschopnost a inovace. Akce se zúčastnilo 17 zástupců firem a institucí. Zmíněný workshop byl účastníky hodnocen pozitivně, přinesl nové informace o možnostech spolupráce pro podnikatele. Účast na wokshopu byla pro zájemce bezplatná.

Workshop: Financování výzkumných a inovačních projektů Workshop: Financování výzkumných a inovačních projektů  
Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.