Ikona portletu I. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - I. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které se uskutečnily v rámci první etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu I. etapa: Fotogalerie

Dvoudenní seminář "Studie proveditelnosti, Analýza nákladů a přínosů (CBA) a Finanční a ekonomická analýza (FEA)" (5. a 6. 5. 2010, Zlín)

Ve dnech 5. a 6. 5 2010 proběhl v Hotelu Garni ve Zlíně dvoudenní seminář na téma" Studie proveditelnosti, Analýza nákladů a přínpsů (CBA) a Finanční a ekonomická analýza (FEA)", kterého se zúčastnilo 33 osob převážně z veřejného sektoru. Dodavatelem semináře byla společnost 4Euro Partners s.r.o. Z důvodu toho, že seminář byl realizován jako jedna ze vzdělávacích aktivit první etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, byl pro všechny účastníky zdarma.

Seminář Studie proveditelnosti Seminář Studie proveditelnosti Seminář Studie proveditelnosti

Seminář Studie proveditelnosti Seminář Studie proveditelnsoti Seminář Studie proveditelnosti

  

Seminář Studie proveditelnosti Seminář Studie proveditelnosti

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.