Ikona portletu I. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - I. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které se uskutečnily v rámci první etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu I. etapa: Fotogalerie

Projednání "Strategie rozvoje Památníku protifašistického odboje na Ploštině" (16. 4. 2009, Drnovice)

Strategie rozvoje Památníku protifašistického odboje na Ploštině byla za účasti náměstka hejtmana Zlínského kraje a členů Řídicího výboru Strategie odsouhlasena na společném projednání s relevantními partnery se zástupci obcí mikroregionu Ploština, které se konalo dne 21. května 2009 v Muzeu stavitelství a řemesel v obci Drnovice.

Zpracovaná Analytická část dokumentu jasně vymezila potenciál národního kulturního památníku na Ploštině v oblasti cestovního ruchu a vzdělávání a navazující návrhová část specifikuje možnosti jeho využití. Součástí zpracované Strategie je akční plán obsahující zásobník projektových záměrů jednotlivých zainteresovaných subjektů včetně jejich realizace, časového harmonogramu a přiřazení vhodných dotačních zdrojů.


Ploština - projednání Strategie_1 - 21.5.2009 Ploština - projednání Strategie_2 - 21.5.2009

Ploština - projednání Strategie_4 - 21.5.2009 Ploština - projednání Strategie_5 - 21.5.2009

Ploština - projednání Strategie_3 - 21.5.2009

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.