Ikona portletu I. etapa: Fotogalerie

V této sekci naleznete fotografie z akcí realizovaných v rámci projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013 - I. etapa" spolufinancovaného z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, oblast podpory 4.2. podpora zvyšování absorpční kapacity regionu.

Jedná se o fotografie ze školení, seminářů, workshopů, konferencí apod., které se uskutečnily v rámci první etapy projektu absorpční kapacity Zlínského kraje.

Ikona portletu I. etapa: Fotogalerie

Školení "Veřejná podpora" (3. 12. 2009, Zlín)

Problematika veřejné podpory je velmi komplikovaná a velmi často ztěžuje přípravu projektů. Proto Zlínský kraj připravil pro potenciální žadatele a především příjemce finančních prostředků z ROP NUTS II SM školení se zaměřením právě na téma veřejné podpory. Školení se uskutečnilo 3. prosince 2009 v Interhotelu Moskva ve Zlíně, lektorem byl JUDR. Michael Kincl. Školení se zúčastnilo celkem 37 osob jak z veřejného, tak podnikatelského sektoru. Z důvodu toho, že školení bylo realizováno jako jedna ze vzdělávacích aktivit první etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007-2013" spolufinancovaného z prostředků Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava, bylo pro všechny účastníky zdarma.

Školení Veřejná podpora_1 (3.12.2009  Školení Veřejná podpora_5 (3.12.2009          Školení Veřejná podpora_3 (3.12.2009 Školení Veřejná podpora_4 (3.12.2009

Školení Veřejná podpora_2 (3.12.2009