Ikona portletu I. etapa: Zpracované strategické dokumenty

Zpracování strategií, koncepcí a analýz nezbytných k rozvoji regionu bylo jednou z důležitých aktivit, které Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje realizoval v rámci pvní etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013".

V rámci první etapy projektu "Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje 2007 - 2013" bylo zpracováno celkem 5 strategických dokumentů a 7 analýz a metodických či technicko - informačních materiálů, například:

Ikona portletu I. etapa: Zpracované strategické dokumenty

Strategie rozvoje Památníku protifašistického odboje na Ploštině

Strategie rozvoje Památníku protifašistického odboje na Ploštině je zpracovávána v rámci projektu „Zvyšování absorpční kapacity Zlínského kraje v období 2007-2013 I. etapa", spolufinancovaného z 90 % z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava.

Požadavek na zpracování Strategie vzešel z hejtmanského dne konaného v Loučce dne 14. srpna 2008, kde byl prezentován projektový záměr mikroregionu Ploština. V návaznosti na tento požadavek zadal Zlínský kraj zpracování Strategie rozvoje Památníku protifašistického odboje na Ploštině. V prosinci 2008 byl vybrán dodavatel zpracování Strategie, a to společnost JVM-RPIC, s.r.o.

Cílem zadání zpracování Strategie rozvoje Památníku protifašistického odboje na Ploštině je identifikace potenciálu vlastního Památníku a jeho eventuální využití pro kulturně vzdělávací aktivity a ve vazbě na rozvoj cestovního ruchu v regionu Zlínského kraje.

Stránky: 1  2  3  4  5